Всеукраїнський турнір для студентів-правників «ПРАВНИК – ПЕРШИЙ БАСТІОН ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ»
  • Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський турнір для студентів-правників «ПРАВНИК – ПЕРШИЙ БАСТІОН ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ»

Всеукраїнський турнір для студентів-правників «ПРАВНИК – ПЕРШИЙ БАСТІОН ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ»


Всеукраїнський турнір для студентів-правників «ПРАВНИК – ПЕРШИЙ БАСТІОН ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ»

25 травня 2018 р. у стінах Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України пройшла фінальна частина змагань Всеукраїнського турніру для студентів-правників «ПРАВНИК – ПЕРШИЙ БАСТІОН ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ», який проходив під егідою Національної академії педагогічних наук України, Університету менеджменту освіти, кафедри університетської освіти і права та ГО «Український осередок з прав людини та розвитку освітніх новацій». 
Серед численної кількості заявок та надісланих робіт до фіналу пройшло лише 11 учасників з різних куточків країни. Варто відмітити позитивну тенденцію, що молодь прагне здобути та розширити навики у юриспруденції саме через захист прав людини. Фіналістами були представлені роботи у сфері порушених прав дітей, прав журналістів, прав засуджених, прав людини на Сході України та багато іншого. Кожен учасник фінальної частини змагань отримав відзнаку в вибраних номінаціях, окремо були відзнаки від ГО «Український осередок з прав людини та розвитку освітніх новацій». 
Найголовнішою частиною фінального етапу змагання стало нагородження фіналістів, які посіли І, ІІ та ІІІ місце, отримавши цінні подарунки та можливість стажування у юридичному відділі при Верховній Раді Україні та Українській Гельсінській спілці прав людини.
Роботи та виступи учасників оцінювалися висококваліфікованим складом журі, серед яких були представники Ради адвокатів м. Києва, Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини, суддя Київського апеляційного адміністративного суду, професорсько-викладацький склад кафедри університетської освіти та права, ГО «Український осередок з прав людини та розвитку освітніх новацій» та провідні юристи.
Переможцями стали:
І місце – Осташко Ольга Ігорівна, 
ІНСТИТУТ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ,
Науковий керівник: Пивовар І.В., к.ю.н., доцент кафедри загальноюридичних дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби – м. Київ.

ІІ місце – Тульчевська Марія Миколаївна,
ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ПЕТРА МОГИЛИ,
Науковий керівник: Мамчур Л.В., к.ю.н., доцент кафедри цивільного та кримінального процесу – м. Миколаїв.

ІІІ місце – Недогибченко Наталія Ігорівна,
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ,
Науковий керівник: Тoлкачoва I.А., к.ю.н., дoцент кафедри конституційного i адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ – м. Київ

Вітаємо учасників та переможців, та сподіваємося, що наступний турнір відкриє нові імена талановитою молоді, стане першим, а може черговим кроком у професійному становленні майбутніх юристів.